Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Põnevad töötoad koolivaheajal!

Teadusaasta sai küll 26. septembril piduliku lõpu, kuid see ei tähenda seda, et Viimsi Koolis ei jätkuks põnevaid tegevusi teaduse populariseerimisel. Juba õige pea on tulemas sügisene koolivaheaeg ja meil on kaks huvitavat pakkumist algkooli õpilastele:
a) 24. oktoobril algusega kell 11.00 toimub Viimsi Koolis (C-222) koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Mäeinstituudiga teadustuba "Mäemasinate meisterdamine" 2.-3. klassi õpilastele. Töötuba kestab kaks akadeemilist tundi ja õpilasel tuleb kaasa võtta käärid, liim, rasvakriidid, värvipliiatsid. Grupi maksimaalne suurus on 20 õpilast;
b) 25. oktoobril kell 11.00 - 16.00 toimub Viimsi Koolis (C-315) töötuba "Legorobotite ehitamine" 4.-6. klassi õpilastele.

Huvilised jaguneksid 2-3 liikmelistesse meeskondadesse, ning iga meeskond saab ühe LEGO komplekti, millega hakatakse robotit ehitama. Töötuba lõppeb väikese sõbraliku võistlusega robotite vahel ja parimatele on natuke head ja paremat. Töötoas osalemiseks ei ole vajalikud robotiehituse eelteadmised.
Kuna maksimaale grupi suurus on 20 õpilast, siis palun anda teada osalemise soovist võimalikult kiiresti aadressile peeter at viimsi dot edu dot ee ja registreerimine toimub sooviavalduste laekumise järjekorras.
NB! õpilasel tasub kaasa võtta natuke söödavat ja joodavat, et vahepeal lõunatada.