Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Tüdrukute võistkond saavutas XIII Kindral J. Laidoneri olümpiateatejooksul III koha

27. septembril toimus Viimsi Mõisa pargis  XIII Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks. Viimsi Kooli esindas kaks poiste ja üks tüdrukute võistkond (gümnaasiumite arvestuses). Võistkonnad olid 8-liikmelised ja võisteldi ~6 km võistlusmaal, mis koosnes neljast ringist. Igal võistlejal tuli läbida ~750 m. Viimsi Kooli tüdrukute võistkond saavutas III koha. Võistkonda kuulusid Marion Uisk (9C), Henriette-Solweig Hiiemäe (7A), Meeri-Triin Tomson (9B), Heidy Erm (11A), Triinu Harro (11A), Camilla Saar (9B), Liisa Tolli (12B),  kesjooksis kaks vahetust. Võistkonnad koostas Viimsi Kooli õpilasesindus ja võistlejatega oli kaasas Lauri Pihlak. Palju õnne!