Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Põnevad töötoad koolivaheajal algkooli õpilastele

Viimsi Koolis toimuvad koolivaheajal algkooli õpilastele põnevad teadusalased töötoad. 24. oktoobril  kell 11.00 toimub ruumis C-222 koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Mäeinstituudiga teadustuba "Mäemasinate meisterdamine" 2.-3. klassi õpilastele. Töötuba kestab kaks akadeemilist tundi ja õpilasel tuleb kaasa võtta käärid, liim, rasvakriidid ja värvipliiatsid. Grupi maksimaalne suurus on 20 õpilast. 25. oktoobril kell 11.00-16.00 toimub ruumis C-315 töötuba "Legorobotite ehitamine" 4.-6. klassi õpilastele. Huvilised jagunevad 2-3 liikmelistesse meeskondadesse ning iga meeskond saab ühe LEGO komplekti, millega hakatakse robotit ehitama. Töötuba lõppeb väikese sõbraliku võistlusega robotite vahel ja parimatele on natuke head ja paremat. Töötoas osalemiseks ei ole vajalikud robotiehituse eelteadmised.