Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Millennium Youth Camp

Kutsume noori vanuses 16-19 esitama taotlust osalemaks 2013.a. juuni algul toimuvas rahvusvahelises noortelaagris Soomes. Esimese vooru taoluste esitamise tähtaeg on 17. detsember.

Technology Academy Finland (TAF) ja Finland`s Science Education Centre LUMA (Helsinki Ülikool) korraldavad 2013. aasta juuni algul Suur-Helsinki piirkonnas neljanda rahvusvahelise aastatuhande noortelaagri (Millennium Youth Camp), kuhu on oodatud osalema loodus- ja tehnoloogiateadustest ning matemaatikast huvitatud noored üle kogu maailma, kes on sündinud aastatel 1994-1997.
Laagris osalemine on tasuta. Rühmatöödena käsitletavad teemad on:
matemaatika, kliima, vesi, taastuvad looduslikud ressursid ja energia, IKT ja digitaliseerimine, bioteadused ja -tehnoloogia, toiduteadused ja -tehnoloogia, materjaliteadus ja –tehnoloogia, linnaplaneerimine.

Laagris osalejad valitakse välja kahe taotlusvooru alusel.
Esimese vooru tähtaeg on 17. detsember, taotlusvormi ja lisainfo leiate: www.millenniumyouthcamp.fi
Esimeses voorus valituks osutunud 200 kandidaati selguvad veebruari algul. Neil tuleb teise vooru ülesandena koostada projekt, mis on seotud mõne laagris käsitletava teemaga. Projektide esitamise tähtaeg on veebruari lõpp. 60 laagris osalema valitute nimed avaldatakse 15. märtsil 2013.