Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

2.-4. klasside isadepäeva pereõhtu toimub 9. novembril

Reedel, 9. novembril kell 17.00 -20.00 toimub Viimsi Kooli suures majas 2.-4. klasside isadepäevale pühendatud pereõhtu. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Osaleda saab mitmes erinevas töötoas. Koos saab orienteeruda, meisterdada, nuputada, joonistada, maalida, laulda ja kokata. Avatud on kohvik, kuhu oodatakse annetusena küpsetisi, tulu läheb näiteringi "Eksperiment" toetuseks. Pereõhtu organiseerijateks on Viimsi Kooli 2.-4. klasside õpetajad ja tugikeskus.

Erinevates töötubades osaledes saab koguda punkte.  Vähemalt 7 töötoas osaledes saab meeskond väikese auhinna. Töötoad on avatud nii algkooli poolel kui ka töökojas, laboris, ateljees ja õppeköögis. Valikuid on mitmeid!

Kohvikusse ootame annetusena erinevaid küpsetisi ja muud maitsvat. Tulu läheb Viimsi Kooli eduka näitetrupi "Eksperiment" tegemiste toetamiseks. Puhvetisse ootame  "kaupa" kogu päeva (9. novembri) jooksul.

Tulge kohale kogu perega ja veetke põnev õhtupoolik!