Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Suure maja 1. klasside perespordiõhtu toimub 7. novembril

Kolmapäeval, 7. novembril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja spordikeskuses isadepäevale pühendatud suure maja 1. klasside PERESPORDIÕHTU. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Võimlas toimuvad klassidevahelised võistlused, millest parimad saavad toredaid auhindu. Sportlikule osale järgneb ühine kringlisöömine koduklassis. Koguneme koduklassides alates kell 17.30. Vahetusjalanõud kaasa!

Võimlas toimub sportlik tegevus ligikaudu kella 19.00-ni ning seejärel suundutakse koduklassidesse.

Sportliku perepäeva organiseerijaks on Viimsi Kooli 1. kooliastme ning spordi ja tervise õppetool. Kohapeal juhivad vägesid Viimsi Kooli õpilasesinduse noored.

Tulge kohale kogu perega ja veetke üks mõnus sportlik õhtupoolik!