Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

SA Viimsi Keskkooli Fondi ja Ragn-Sells AS-i stipendiumikonkursi tulemused

SA Viimsi Keskkooli Fondi ja Ragn-Sells AS-i poolt välja kuulutatud avalikule stipendiumikonkursile laekus 5 nõuetekohast taotlust. Stipendiumi eesmärgiks on toetada ja tunnustada üliõpilasi, kelle tegevus on suunatud andekatele õpilastele teadmistepõhiste arendustegevuste loomisele, läbi mille on võimalik arendada õpilaste andeid. Stipendiumikomisjoni otsusega määrati stipendium 8 kuuks Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilastele Siiri Mägile ja Mihkel Pukk´ile, Tallinna Ülikooli üliõpilasele Liisu Lobjakale, Tartu Ülikooli doktorandile Liis Rostinile ja Eesti Kunstiakadeemia üliõpilasele Liisi Aometsale. Lisaks otsustati tunnustada stipendiumiga Viimsi Kooli 12.b klassi õpilast Kati Koosti.