Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

SA Viimsi Keskkooli Fond toetab õpilaste osalemist TÜ Teaduskooli kursustel

SA Viimsi Keskkooli Fond toetab käesoleval õppeaastal nelja Viimsi Kooli õpilase osalemist Tartu Ülikooli Teaduskooli kursusel. TÜ Teaduskooli töös osalemine annab õpilasele võimaluse täiendada ja süvendada oma teadmisi, valmistuda olümpiaadiks või õpinguteks ülikoolis. Kursustel osalemine eeldab õpilaselt sügavat huvi mõne ainevaldkonna vastu ja valmisolekut iseseisvaks tööks. Käesoleval õppeaaastal alustasid õpinguid TÜ teaduskoolis Armin Evert Lelle (7D), Paul Silm (7D) ja Karl-Martin Tamm (8C) kursusel "Huvitavad arvud" ning Jaan Suzik (9D) "Programmeerimise algkursusel".