Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

8. novembril toimub noorteüritus "VABALAVA"

Neljapäeval, 8.novembril kell 18.00-22.30  toimub Viimsi Koolis esmakordselt noorteüritus "VABALAVA", mis on mõeldud 6.-12. klassi õpilastele. Publiku ees on 5 kategooriat: muusika, sõnaline väljendus, kehaline väljendus, osavus ja film. Osalejaid hindab zhürii ning õhtujuht on Harri Ausmaa. Ürituse korraldajaks on Viimsi Kooli õpilasesindus.

Žürii koosseis:
Jüri Tiidus (Eesti Draamateatri näitleja), Lemme Randma (Õpilasesinduse juht, Viimsi Kooli tugikeskuse juhataja, Inimeseõpetuse õpetaja), Mari-Liis Rahumets (laulja, Viimsi Kooli õpetaja), Külli Talmar (Viimsi Kooliteatri juhendaja), Andrus Kalvet (Viimsi Kooli muusika õpetaja, noortekoori juhendaja), Jaan Kolberg (Eesti dokumentaal- ja mängufilmi režissöör, operaator, monteerija ja produtsent), Kristel Värv (kunstnik) ja  Maido Saar (koreograaf, Viimsi Kooli rahvatantsu õpetaja, XIX Üldtantsupeo kunstiline juht).

Pilet eelmüügist (mõne õpilasesinduse liikme käest) : 2€ ja kohapealt: 3€
Kõigi jagajate vahel loosime välja 2x2 tasuta piletit. Jäta kommentaar, jagatud!
Eelmüük lõppeb 7. novembril kell 13.00 (eelmüük õpilasesinduse liikmete käest)

Kõikide osalejate vahel valitakse silmapaistvad Viimsi Kooliteatri muusikali ''FAME''.
Täpsemat informatsiooni - maarjatoomsalu@gmail.com või opilasesindus@viimsi.edu.ee

Üritust toetavad: KUMU, A le coq, Rahvaraamat, Nukuteater, Premia, BändCämp, Candy King, Tallinna Teletorn, Viimsi Kool ja Viimsi Vald, Ajakiri Mood, . Viimsi Tigers Gym