Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpilased osalesid valimisüritusel Eesti Televisioonis

Täna, 7. novembri hommikul osalesid Viimsi Kooli kolm abiturienti Ameerika Ühendriikide suursaadiku kutsel saatkonna korraldatud valimisüritusel Eesti Televisioonis. Üritusele oli kogunenud suur hulk Eesti poliitika koorekihist ja paljude siinsete välisesinduste esindajad. Lisaks valmistulemuste kommenteerimisele nauditi otse-eetri stuudios ka tüüpilist ameerika hommikusööki. Viimsi Kooli õpilane Mattias Varem avaldas kuulajatele oma seisukoha presidendivalimiste teemal. Lisaks olid aktiivsed ka Kenneth Muuli ja Karl Voo. Õpilasi saatis õpetaja Janek Murakas. Viimsi Kool tänab USA suursaatkonda kutse eest ja loodab, et ka edaspidi meie koostöö samas vormis jätkub.