Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Gümnaasiumi inglise keele olümpiaadi parimad selgunud!

Reedel, 9. novembril võtsid kõik Viimsi Kooli gümnasistid osa gümnaasiumi inglise keele olümpiaadist. Ülekaaluka võidu kogu gümnaasiumi ulatuses saavutas 10B klassi õpilane Kiur Olaf Sild. 11. klasside seas sai I koha Katriin Raap ning 12. klasside hulgas oli parim Janar Jõgi. Palju õnne võitjatele ja õpilaste endistele ning praegustele juhendajatele! Tulemused leiad siit:

10. klassid:
I koht Kiur Olaf Sild (õpetaja Ingrid Hermet)
II koht Robin Siimann (õpetaja Merike Kaus)
III koht Kaisa Junninen (õpetaja Ingrid Hermet)

11. klassid:
I koht Katriin Raap (õpetaja Merike Kaus)
II koht Karl Kurmiste (õpetaja Merike Kaus)
III koht Mariell Nõmm (õpetaja Merike Kaus)

12. klassid:
I koht Janar Jõgi (õpetaja Sirli Mändla)
II koht Mattias Varem (õpetaja Sirli Mändla)
III koht Sten Christian Taal (õpetaja Sirli Mändla)

Olümpiaaditöö oli 10.-12. klassi õpilastele ühesugune. Parimate tulemustega õpilased saavad detsembri alguses edasi võistelda piirkondlikul olümpiaadil Sakus; selle võitjad esindavad Harjumaad märtsikuus Tallinna Ülikoolis toimuval vabariiklikul lõppvõistlusel.