Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli algklassilapsed peavad traditsioonilist jõulumüüki invalaste toetuseks

Novembri lõpus-detsembri alguses toimuvad Viimsi Kooli suures ja väikeses majas heategevuslikud jõulumüügid, mille tulu läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks. Tegemist on traditsioonilise jõulumüügiga, mis toimub juba mitmendat aastat. Jõulumüügi põhijõuks on algklassilapsed, kes koos peredega küpsetavad maitsvaid küpsetisi ja suupisteid ning mis seejärel koolis müüki lähevad. Laadal müüakse ka omatehtud kaarte ja käsitööesemeid. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Rääkimata sellest, et toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad. Jõulumüükidega teenitud tulu antakse pidulikult üle iga-aastasel heategevuslikul aastalõpuballil. Olete kõik oodatud kaasa lööma ja oma päeva maitsvamaks tegema! Heategevusmüükide ajakava leiad siit:

Suur maja:
4. klassid 29.11.12