Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli näiteringid said luuleteatrite festivalilt kolm preemiat!

23.-24. novembril toimus Jõgeval gümnaasiumiastme XX Betti Alveri festival „Tähetund”. Kõrgetasemelises konkurentsis pälvis Emil Orub näitlejapreemia näiteringist  Eksperiment ja Rhett Kütsen näitlejapreemia näiteringist K.O.K.K. Lisaks sai näitering Eksperiment lavastuse preemia leidliku ja mõtestatud teksti kompositsiooni eest.  Žüriisse kuulunud näitleja Andrus Vaarik kiitis truppe stiilsuse eest ja avaldas arvamust, et Viimsis osatakse teatriga tööd teha. Festivalile oli üle Eesti kokku tulnud 25 truppi. Viimsi Kooli esindanud näiteringi K.O.K.K. juhendaja on Eva Kalbus ja trupi Eksperiment juhendaja Külli Täht. Palju õnne!