Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Gregor Mataloja sai informaatikaviktoriinil III koha

12.-16. novembril toimus üle-eestiline informaatikaviktoriin "Kobras", kus osalesid  Viimsi Kooli 6.-7. klasside õpilased. Võistlus oli edukas, eestikeelsete koolide edetabelis sai III koha Gregor Mataloja (7F). Matthias Veski (7C) sai 10. koha. . Esisajasse mahtus  veel 12 Viimsi Kooli õpilast:

Henri Särekanno 7C, Melissa Akkel 7D, Rauno Ronaldo Leppik 7C, Liis-Marie Kütt 7C, Paul Silm 7D, Karl Joosep Kahk 6D (kes ühtlasi oli ka meie kooli parim 6-nda klassi õpilane), Annely Nõomaa 7C, Stenver Pärn 7C, Roland Abel 7C, Mihkel Kaalep 6D, Peeter Paju 6B ja Riho Org 7A. Kokku osales viktoriini Benjamini vanuserühmas 1147 õpilast. Viktoriin toimus kolmes vanuseastmes ning meie kooli õpilased osalesid kõige noorematele mõeldud Benjamini klassis.
Õpilasi juhendasid Merike Sepp ja Vilve Roosioks.