Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Viimsi Collegium Eruditionise liikmed osalesid innovatsiooniauhinna tseremoonial

Kolmapäeval, 5. detsembril tunnustasid parlamendispiiker Ene Ergma ja USA suursaadik Jeffrey D. Levine’i Tallinna AHHAA keskuses toimunud tseremoonial Eesti-USA innovatsiooniauhinna parimaid. Auhinnatseremooniale oli kutsutud ka Viimsi Collegium Eruditionis, keda esindasid Kati Koost (12B), Max Lautre (4A) ja Tobias Tikenberg (5A). Suursaadik avaldas tunnustust Viimsi Koolile tehtud töö eest õpilaste annete arendamisel reaal- ja loodusainete valdkonnas.

Auhinnatrofee koos 10,000 euroga võitis Java lahendustega tegelev ettevõte ZeroTurnaround ning teise auhinna pälvis FitsMe, mida teatakse virtuaalse proovikabiini loojana.