Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õppepäev Tartu Ülikoolis

Esmaspäeval, 10. detsembril käisid Viimsi Kooli 10.b klassi õpilased õppepäeval Tartu Ülikoolis. Matemaatika-loodussuuna õpilased viibisid TÜ Füüsika Instituudi õppehoones materjaliteaduse praktikumis ja sotsaal-majandussuuna õpilased kuulasid alguses Biomeedikumis Alar Veraksitši loengut "Vererõhu mõõtmine, EKG, värvuste nägemine, ainevahetuse mõõtmine: kellele ja miks, tõde ja risk" ning Chemicumis Malle Kuuma loengut  "Kaalu langetavad preparaadid: kas farmaatsiatööstus teenib inimeste huve?". Õpilasi saatsid õpetajad Alge Ilosaar ja Kersti Ojassalu. Viimsi Kool tänab Tartu Ülikooli õppepäeva organiseerimise eest.