Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kooli õpetajate võrkpallivõistkond sai 4. koha

Viimsi Kool korraldas 4.-5. jaanuaril koostöös Eesti Haridustöötajate Liidu ja Eesti Koolispordi Liiduga üleriigilise õpetajate segavõistkondade võrkpalliturniiri, millest võttis osa 31 võistkonda. Turniirile andsid rahvusvahelise mõõtme külalisvõistkonnad Lätist ja Soomest.  Viimsi Kooli võistkond koosseisus Maret Laiv, Kersti Ojassalu, Kristiina Hõbemägi, Kaire Oja, Rein Tiisvelt, Risto Palm, Aarne-Vello Kersa ja Peeter Sipelgas mängis vastavalt eelmise aasta tulemusele esimest aastat kõrgemas liigas, kus alagrupivastaseks olid Rakvere Gümnaasium ja Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool. Esimeses mängus tuli tunnistada peale tasavägiseid geime Rakvere Gümnaasiumi õpetajate paremust.  Teises kohtumises õnnestus saada võit Viljandi õpetajate üle, mis tähendas alagrupis teist kohta ja mängimist I liigas kohtadele IV-VI Nõo Reaalgümnaasiumi ja Miina Härma Gümnaasiumiga võistkondadega.  Viimsi Kooli õpetajatel õnnestus võita tulemusega 2:0 nii Nõo Reaalgümnaasiumi kui ka Miina Härma Gümnaasiumi õpetajate võistkonda ja sellega saavutati 31 võistkonna konkurentsis igati tubli IV koht. Viimsi Kooli võistkond tänab oma treener Anu Karavajevat ja võistluste projektijuhti Leelo Tiisvelti.