Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

1. jaanuarist on Viimsi Koolil uus õpilasesindus ja president

1. jaanuarist 2013 asus Viimsi Koolis tegutsema uus õpilasesindus. ÕE presidendiks valiti Lauri Randma (10B) ja asepresidendiks Kristin Västra (10A). ÕE liikmed: 8. klass: Anette-Maria Rennit. 9. klass: Gro Dagni Õitspuu, Meeri-Triin Tomson, Camilla Saar, Sander Tikk, Adhele Tuulas, Grete-Ly Valing ja Harold Oja. 10. klass: Brigit Arop, Kärol Lestmann, Emil Orub ja Andrus Kesküla. 11. klass: Heidy Erm, Robert Lauri ja Mariell Nõmm. 12. klassi nõunikud on:  Grete Jürgenson (endine president), Birgit Pärn (endine asepresident), Karl Voo ja Maarja-Kristiin Toomsalu.