1. jaanuarist on Viimsi Koolil uus õpilasesindus ja president

1. jaanuarist 2013 asus Viimsi Koolis tegutsema uus õpilasesindus. ÕE presidendiks valiti Lauri Randma (10B) ja asepresidendiks Kristin Västra (10A). ÕE liikmed: 8. klass: Anette-Maria Rennit. 9. klass: Gro Dagni Õitspuu, Meeri-Triin Tomson, Camilla Saar, Sander Tikk, Adhele Tuulas, Grete-Ly Valing ja Harold Oja. 10. klass: Brigit Arop, Kärol Lestmann, Emil Orub ja Andrus Kesküla. 11. klass: Heidy Erm, Robert Lauri ja Mariell Nõmm. 12. klassi nõunikud on:  Grete Jürgenson (endine president), Birgit Pärn (endine asepresident), Karl Voo ja Maarja-Kristiin Toomsalu.