Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Viimsi Kool ühines üle-eestilise loodussõbraliku kooli kampaaniaga

Loodussõbraliku kooli kampaania eesmärgiks on suurendada laste keskkonnaalaseid teadmisi ja huvi spordi vastu. Kampaanias võistlevad kõik osalevad koolid pandimärgiga varustatud plastpudelite ja plekkpurkide kogumises. Kaks kõige rohkem pakendeid kogunud kooli võidavad unikaalse spordipäeva koos olümpiavõitja Gerd Kanter, kergejõustiklane Grit Šadeiko ja jalgpallur Mart Poomiga. Iga kampaaniaga liitunud kool saab kogutud pandipakendite tagatisraha täies mahus endale. Ainsaks tingimuseks on, et seda kasutataks koolile sporditarvete ostmiseks. Lisainfot loe siit: