Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õppepäev Tallinna Tehnikaülikooli Polümeermaterjalide instituudis

Esmaspäeval, 14. jaanuaril osalesid 11.b klassi matemaatika-loodussuuna õpilased polümeermaterjalide praktikumis Tallinna Tehnikaülikoolis. Instituudi direktor prof Andres Krumme tutvustas õpilastele õppimisvõimalusi TTÜ Polümeermaterjalide instituudis ja kaasaegseid uurimissuundi polümeermaterjalide maailmas ning õpilastel oli võimalik praktikumis uurida nailoni saamist, polümeeride liigitamist, kilekoti sündi ja polümeeride morfoloogiat. Viimsi Kool tänab prof Andres Krummet ja tema abilisi väga sisuka õppepäeva korraldamise eest.
Pildimeenutus: http://www.snap.ee/user/peetersipelgas/album/oppepaev_ttu_polumeermaterjalide_instituudis