1. - 6. klassi lastevanemate õpikogukond

Kutsume Teid osalema Viimsi Kooli 1. - 6. klassi lapsevanematele suunatud koolitussarjas "Kujundava hindamise põhimõtete rakendamine lapse toetamisel kodus" (koolitusluba 6800HTM).

Koolituse eesmärk on luua tingimused vanemate koostööks kooliga kujundava hindamise juurutamisel järgmistes valdkondades:
• lapse kujundamine õppijaks, kes võtab vastutuse oma õppimise eest;
• lapse kuulamine ja õppimise organiseerimine kodus;
• ette vaatava tagasiside andmine lapse käitumisele;
• lapse eneseregulatsiooni toetamine.

Koolitussari koosneb 4 õppesessioonist ja lõpuseminarist (veebruar - mai, õppesessioonide täpsed kuupäevad lepitakse kokku ühiselt). Vanemate õpikogukonna moodustavad ühe klassi- või kooliastme 8-12 vanemat.

Õpikogukonna juhendajaks on Viimsi Kooli õpetaja, kes on läbinud vastava koolituse ning omab koolitamiseks luba.
Palun registreeruda hiljemalt 25. jaanuariks 2013. Registreerumise vorm asub kooli kodulehe avalehel parempoolses rubriigis märksõnaga "vanemate õpikogukond".