Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

TTÜ Tehnoloogiakooli kursused

Tallinna Tehnikaülikooli Tehnoloogiakool kutsub 10.-12. klasside kooliõpilasi kevadistele tehnoloogia ja tehnika valdkonna kursustele:

„Geodisain – geoloogia, maavarad, majandus“ – Uuritakse kõike maapõue ja kaevandamisega seotut ning õpitakse seostama maavarasid meie igapäevase eluga. Kursuse käigus valmistatakse geoloogiline kaevanduse makett.
Kursus algab 26. jaanuaril 2013 ning toimub üle nädala laupäeviti Tallinna Tehnikaülikoolis.

„Robot igaühele“ – Kursus toimub koostöös TTÜ Robotiklubiga juba 7-ndat korda. Tegu on praktilise kursusega, kus osalejad saavad ülesandeks ehitada kindlat funktsiooni täitev robot. Kursust viivad läbi TTÜ Robotiklubi liikmed.
Kursus algab 02. veebruaril 2013 ning toimub üle nädala laupäeviti Tallinna Tehnikaülikoolis.

 „Toit ja toitumine“ – Õpitakse tervisliku toitumise põhimõtteid, koostatakse individuaalne toitumisplaan ning uuritakse toidumaailmas valitsevaid trende.
Kursus algab 02. märtsil 2013 ning toimub üle nädala laupäeviti Tallinna Tehnikaülikoolis.

Kursustel osalemine on õpilastele tasuta! Korraldamist toetavad Tallinna Tehnikaülikool ja Haridus- ja Teadusministeerium.
Kursuse täies mahus läbinud õpilased saavad TTÜ tunnistuse!
Täpsem info ja registreerimine: http://www.ttu.ee/kooliopilasele/tehnoloogiakool/gumnaasiumi-opilastele-2/avalikud-kursused/