Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Võimlemisvõistluse "Miss Graatsia 2013" tiitli pälvis Kaisa Lepik

Kolmapäeval, 16. jaanuaril toimus Viimsi Kooli  võimlas IV võimlemisvõistlus Miss Graatsia. Veerandi jooksul koostatud ja õpitud võimlemiskavadega esinesid 8.-12. klasside neiud. Žürii valis välja parimad kavad ja kolm graatsilisemat neidu. Viimsi Kooli „Miss Graatsia 2013“ tiitli sai Kaisa Lepik (9D ), printsessideks valiti Mari Marta Makaraov (11A) ja Camilla Katri Emilia Saar (9B). Väljendusrikka esinemise eest märgiti ära Helen Kaljusaar (9D) ja Meeri Triin Tomson (9D). Klasside arvestuses võitsid I koha 11B klassi neiud lindikavaga koosseisus: Anette Jõgi, Liisa Kams, Eve Lille, Helen Link, Maire Link, Mariann Mugra, Melissa Savila,  Elnara Nadžafova, Mall Silm, Mari-Liis Tohvelmann, Brenda Vanem ja Helina Vesilind. II koha said 12A klassi neiud vaba- ja lindikavaga. Kolmandaid kohti anti välja kaks 10B klassile rõngakava ning 9B klassile pallikava eest. Veel märkis zhürii ära 9D klassi kava hea kompositsiooni ja väljendusrikka esinemise eest. Suured tänud on pälvinud:

Täname kõiki, kes andsid oma panuse ürituse kordaminekuks - Sirje Vigla ja Eha Rünne,  Ahmed Porkveli ja 9B klassi poisid, Mart Felding, Sigrid Üksi, Lauri Pihlak.
Züriisse kuulusid Merike Pajula, Leelo Tiisvelt,  iluvõimlemistreener Larissa Gorbunova klubist Piruett ning meie kooli endised õpilased Marleen Jõela ja Cathy Mariann Põldar. Teadustas Liina Pedanik ning  üritust filmis Grete-Ly Valing. Ürituse korraldajaks Marika Seppor.