Viimsi Kooli näitetrupid tõid luuleetenduste festivalilt 8 auhinda!

18.-19. jaanuaril toimus Jõgeval Betti Alverile pühendatud luuleetenduste festival „Tuulelapsed”. Üle Eesti oli kohale tulnud 17 truppi. Esimesel päeval toimusid etendused, mida hindas Nõukogu ja teisel päeval toimusid õpitoad näitlejate juhendamisel. Viimsi Kooli näiteringidel Eksperiment (juhendaja Külli Täht) ja K.O.K.K. (juhendaja Eva Kalbus) läks väga hästi. Mõlema trupi etendused pälvisid laureaaditiitli, näitlejapreemiad said Alex Paul Pukk (Eksperiment) ja Rhett Kütsen (K.O.K.K.). Eripreemia tuntud tekstide üllatusliku tõlgendamise eest sai Eksperiment ning eripreemia oma põlvkonna poeesia avamise eest  K.O.K.K. Vanemuise teatri eripreemia põneva lavaplastika eest pälvis Eksperiment. Festivali parimaks juhendajaks valiti Külli Täht. Palju õnne!