Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

7. klassi võistkond saavutas Nuputa Harjumaa voorus I koha

Neljapäeval, 7. veebruaril toimus Kuusalu Keskkoolis matemaatikavõistluse Nuputa Harjumaa voor. Viimsi Kooli 7. klassi võistkond koosseisus Tanel Reigo 7A (juhendaja Hilja Kuningas), Paul Silm 7D (juhendaja Helen Rebane) ja Sten-Jan Sarv (juhendaja Helen Rebane) saavutas I koha! 5.-6. klasside võistkond esines koosseisus Mart Tambik 5A (juhendaja Epp Orula), Jakob Richard Proos 5D (juhendaja Maret Laiv), Karl-Joosep Kahk 6D (juhendaja Hilja Kuningas) ja Karl-Eric Arpo 6C (juhendaja Margit Künnap) ning saavutas V koha. 7. klassi võistkond esindab Harjumaad vabariiklikul Nuputa finaalvõistlusel.