Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Ingliskeelse kõnevõistluse võitjad on Berit Sootak ja Mari Marta Makarov!

Reedel, 8. veebruaril toimus Viimsi Koolis juba neljandat korda ingliskeelse kõnevõistluse koolivoor. Kokku osales 12 kõnelejat 10. ja 11. klassidest. Kõigi kõnede  tase oli märkimisväärselt kõrge ja žüriil oli raskusi ainuvõitja väljaselgitamisega – seetõttu läks esikoht jagamisele. Võitjateks osutusid Berit Sootak (10A) ja Mari Marta Makarov.  III koha saavutas Ereli Muuga (10A). Žürii andis välja ka kaks eriauhinda: Britha-Ly Rummale (10A) väga väljendusrikka ja hea sõnavaraga kõne eest ning Kiur Olaf Sild (10B) pälvis tunnustust argumenteeritud küsimustele vastamise oskuse eest. Võitjad lähevad edasi võistlema vabariiklikku vooru. Täname kõiki kõnelejaid, žürii liikmeid, juhendajaid ja aktiivset publikut ning palju õnne võitjatele!

Kõnesid peeti teemal A House Divided Against Itself Cannot Stand.

Berit Sootak (10A) esines kõnega Believe in Yourself, juhendaja Merike Kaus;

Mari Marta Makarov (11A) esines kõnega Know the House Where You Live In, juhendaja Ingrid Hermet;

Ereli Muuga (10A) kõne pealkiri oli Living In Harmony with Yourself, juhendaja Merike Kaus;

Britha-Ly Rumma (10A) kõneles teemal Who Has the Right to Feel Good in Our Society?, juhendaja Merike Kaus;

Kiur Olaf Sild (10B) esines kõnega Cooperation Through the History of Mankind, juhendaja Ingrid Hermet.

Žüriisse kuulusid Ingrid Hermet, Merike Kaus, Sirli Mändla ja Laura Kaare.

Haigestumiste tõttu sel aastal 12. klasside esindajaid ei olnud.