Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Maailmakuulus muusikal „Fame“ Viimsi Kooliteatris - tulge vaatama!

Viimsi Kooliteatri muusikali „Fame“ – lugu gümnaasiumiealistest noortest, kes asuvad õppima lavakunstide kooli, on veel võimalik näha 7.  ja 8. märtsil algusega kell 18.00. Kohti saab broneerida: margit.vosu@viimsi.edu.ee või tel. 6235143.

Fotod esietendusest:
http://www.facebook.com/notifications?clk_loc=1#!/viimsikooliteater?fref=ts

Viimsi Kooliteatri trupp sammub muusikali radadel
Kooliteatri eelmise etenduse „Grease“ suur menu näitas, et hea muusika, ühtse meeskonnana toimiv näitetrupp ning tugevad taustajõud suudavad ellu kutsuda midagi enneolematut! Suurepärasele kogemusele tuginedes on näiteseltskond asunud uusi maid vallutama ning kooliteatri trupp on juba pikemat aega õhtuti koos aega veetnud. Kuigi eeskujud on suured (Eestis jõudis muusikal „Fame“ Linnahalli lavalaudadele 2006. aastal ning tookord laulsid muusikali tähtosasid ning esitasid tantsunumbreid Eesti parimad noored artistid), siis noorte tohutu õpihimu, noorusejulgus ning ääretu pühendumine on märksõnad, mis muudavad Viimsi Kooliteatri muusikali omapäraseks ning täiesti ainulaadseks elamuseks.

Fame“ on publikuni jõudnud nii seriaali, filmi kui muusikalina
Film „Fame“ jõudis 1980. aastal Ameerika Ühendriikides ekraanidele ning kandideeris 6 Oscarile, võites kuldmehikese originaalmuusika ja nimilaulu eest. 1982.-1987. aastatel valmis kokku kuus hooaega samanimelist seriaali, mis oli nii populaarne, et sellega kaasnesid suisa kontsertreisid. Seriaal pälvis samuti ohtralt tunnustust nii mitme Emmy kui Kuldgloobuse auhindade näol.

„Fame-i“ populaarsuse taga on kaasaegne sisu ning võrratu muusika
Muusikali tegelasteks on noored inimesed, kes asuvad õppima lavakunstikooli draama, muusika ja tantsu erialadele. Nelja aasta jooksul saavad nad põhjalikke kogemusi nii kaunite kunstide vallas kui ka õpivad paremini tundma iseennast ja oma koolikaaslasi.
„Viimsi Kooli „Fame“ on kokku kirjutatud filmist, selle põhjal tehtud seriaalist ja muusikalist,“ ütleb Viimsi Kooli õpetaja ning Viimsi Kooliteatri lavastaja Külli Talmar. „See sobib suurepäraselt tänasesse päeva, meie oma Viimsi Kooliteatrisse, kus on koos täpselt samasugused andekad noored, nagu seda on olnud „Fame`i“ lugudes. Samuti aitab see mõista inimesi meie ümber ja õpetab lugupidavalt suhtuma oma klassikaaslastesse, kes on aastaid pühendunud muusika, tantsu või näitlemise õppimisele. Lisaks on näidendis vaatluse all kõikvõimalikud suhteprobleemid, mis olid, on ja jäävad ning mis on igale noorele kõige tähtsamad aga ka kõige raskemad lahendada.“

Etendus on II vaatuses, kokku 2 h

Stsenaariumi koostaja ja lavastaja: Külli Talmar

Lauluõpetaja: Ita-Riina Pedanik

Fonogrammiautor: Kalle Erm

Koreograafid: Camilla Saar, Maido Saar, Helena Pavlov, Triin Rebane, Mihail Lustin, Meeri- Triin Tomson, Birgit Pärn, Martin Siimann, Brita Kikas, Elina Loit, Lisa Sabul.

Tantsuõpetaja ja konsultant: Maido Saar

Helikujundus: Lauri Pihlak

Valguskujundus: Lauri Randma, Riko Kaspar Madisson ja Robert Kürsa

Kostüümid ja lavakujundus: Merike Hindreus ja Kairy Nahkur

Dekoratsioonid: Sulev Ennomäe

Etenduse juht: Merike Ennomäe

Etenduse juhi abi: Rain Rebane

Administraator: Margit Võsu

Produtsent: Lauri Viikna

Projekti juht: Merike Hindreus

Tegelased:

Kooli direktor: Karmen Paul

Emakeele- ja kirjanduse õpetaja : Kirsi Rannaste

Draamaõpetaja: Külli Talmar

Tantsuõpetaja: Maido Saar

Lauluõpetaja ja balletitunni klaverisaatja: Mari- Liis Rahumets

Muusikaõpetaja: Andrus Kalvet

 Dorise ema: Ita- Riina Pedanik või Lemme Randma

 Lavakunstide kooli õpilased:

 Doris: Liina Ariadne Pedanik

Nick: Karl Voo

Carmen: Liisa Johanna Viikna

Ralph: Mattias Varem

Iris: Triin Rebane

Leroy: Mihail Lustin

Marco: Karl Koost

Lisa: Liis Rebane

Nicole: Eeva- Liisa Puidet

Denise: Liisa Tolli

Bruno: Harri Ausmaa

Shirley: Sandra Ruul

Camilla Saar, Birgit Pärn, Meeri Triin Tomson, Helena Pavlov, Elina Loit, Lisa Sabul, Sissi Nylia Benita, Anella Aasmaa, Kati Koost, Eliisa Tiidumaa, Brita Kikas, Jüri Asper, Rain Rebane, Arlo Talmar, Lauri Randma,  Mihkel Lennuk, Arne Kukkonen, Martin Siimann.