Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Geograafia teemapäeval said 8C klassi esindajad II koha

Neljapäeval, 14. veebruaril toimus Harjumaa koolide 8. klasside õpilastele mõeldud II geograafia teemapäev. Viimsi Kooli esindasid 8C klassi õpilased Katarina Kaleininkas, Signe Parts ja Ann-Katriin Kelder, kes kokkuvõttes saavutasid II koha. 8B klassi võistkond koosseisus Alina Kalle, Kateriin Trug ja Elis Marii Viltsin jäid jagama IV-V kohta. Kokku osales teemapäeval 22 võistkonda erinevates  Harjumaa koolidest.

Geograafia teemapäeva  võõrustajaks oli Keila Kool ja lektoriks tuntud kalade spetsialist Arvo Tuvikene, kes rääkis teemal „Kalad ja nende elukeskkond“. Õpilasi saatis üritusel Kersti Ojassalu