Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

2.-5. klasside võistkond saavutas "Tähelepanu, start!" alagrupi võistlusel III koha!

Reedel, 1. märtsil saavutas Viimsi Kooli 2.-5. klasside võistkond "Tähelepanu, start" alagrupi võistlusel III koha! Punktiarvstuses olime võrdsed võõrustaja Peetri Kooli võistkonnaga, kuid juhendi järgi saavutas parema koha viimase ala parim, kelleks oli Peetri. Võistkonda kuulusid: Rico Rimm 2E,  Mirko Marcel Nõmm 2E,Liisbet Rümmel 2E, Martine Margna 2F, Gregor Gerretz 2A, Nicky Zoe Lautre 2F, Rihard Viherpuu 3D,  Joonas Arnover 3E,  Sebastian Tavaste 3E,  Triin Kullaste 3D,  Anett Kunder 3E, Marten Mätlik 4B,  Hans Arbeiter 4E,  Carlos Aan 4E, Pille-Riin Raie 4G, Brita Peerna 4G,  Mark Tambik 5A,  Georg-Marten Meumers 5A,  Krevon Alet Märtson 5D, Grete Raie 5D,  Annabel Maidre 5D. Harjutused õpetasid selgeks ja võistlustel olid kaasas Lemme Randma ja Mart Felding. Täname kehalise kasvatuse õpetajaid ja klassijuhatajaid eeltöö juures abistamast!