Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Tartu tähetorn kutsub õpilasi vaheajaks teaduslaagrisse

Tartu tähetornis toimub 20.-22. märtsil teaduslaager „Astronoomiakool Tartu tähetornis“, kus põnevate loengute, töötubade, vaatluste ja planetaariumietenduste kaudu saavad osalejaid uusi ja huvitavaid teadmisi astronoomiast ja teleskoopidest. Laager on suunatud noortele vanuses 14-18 aastat ning selles osalemine, sealhulgas majutus, toitlustamine ja transport Tartus, on osalejatele tänu Euroopa Sotisaalfondi toetusele tasuta. Lisainfo ja registreerumine (alates 4.märtsist) aadressil www.ajaloomuuseum.ut.ee/astronoomiakool/.

„Meie teaduslaager toimub juba kolmandat korda ja eesmärgiks on kasvatada noorte huvi loodusteaduste vastu ning seeläbi inspireerida neid tulevikus ülikoolis just neid erialasid valima. Tähetorni teaduslaagri põhiteemad on vaatlustehnika, astronoomilised vaatlused ja astrofotograafia ning oma eriala tõelised spetsialistid räägivad laagri jooksul nendest teemadest ning jagavad õpetusi,“ tutvustab laagri programmi Tartu tähetorni juhataja Viljar Valder.