Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Kiur Olaf Sild on vabariikliku inglise keele olümpiaadi parim 10. klassi esindaja!

1. ja 2. märtsil toimunud inglise keele vabariiklikul olümpiaadil saavutas Kiur Olaf Sild (10B) VII koha, olles 21 osavõtja seas parim kümnenda klassi esindaja ja võistluse suulises osas vabariigi parim.  Palju õnne eduka esinemise puhul!

Võistlus oli kaheosaline - esmalt tuli 45 minuti jooksul kirjutada seisukohavõtt etteantud pildi põhjal. Võistluse suulises osas tuli 3-4-minutilises kõnes arutleda väite põhjal, millega tutvumiseks oli aega üks minut ning vastata oponendi küsimustele; seejärel omakorda olla oponendiks paarilisele.

Võistluse koondtulemused leiad siit: