Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli õpilased olid võimlemisfestivalil edukad!

Laupäeval, 2. märtsil toimus Viljandi Spordihoones Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival. Liikumisrühmade laureaadiks  said  liikumiskava "Tulekärbes" (II aste) ning tantsukava "Variatsioonid" (III aste).  Tantsukava „Variatsioonid“: Emily Bruus 6A, Kaisa Varik 7D, Helery Kõrvermaa 6F, Kertu Liisa Mooste 7B, Helena Kruus 6D, Melissa Maria Akkel 7D, Edith Jane Veri 6D. Tantsukava „Tulekärbes“: Lisa Jennifer Benita 5A, Adel Müürsepp 5A, Lenel Kivi 5E, Getriin Kotsar 5A, Laura Kim 5D, Valerija Oja (4C), Aneta Kõiva 4G, Laura Gertrud Lill 5E, Rebeka Pettai 4A, Hanna Tiina Pekk 4E, Kristiina Kivimäe 4G, Krislin Laanela 4B, Getriin Koplimäe 5G, Liisa Kumar 5C. Liikumisrühmade juhendaja oli Ene Mets. Palju õnne!