Üleriigilisel kodunduse, käsitöö, töö- ja tehnoloogiaõpetuse konkursil osalesid Viimsi Kooli õpilased edukalt!

Neljapäeval, 7. märtsil toimus Keila Koolis üleriigilise kodunduse, käsitöö, töö- ja tehnoloogiaõpetuse konkursi Harjumaa voor. Kodunduse konkursil saavutas  Laura-Marie Linholm (9C) II koha (juhendaja Kai Sikemäe), käsitöö konkusil Eva-Lota Tõnson (9C) IV koha (juhendaja Kai Sikemäe) ja töö- ja tehnoloogiaõpetuse konkursil Martin Tõniste (8E) V koha (juhendaja Sulev Ennomäe). Viimsi Kooli esindas veel Raul Sabul (8E). Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!