Harjumaa Kooliteatrite Festival lõppes Viimsi Koolile superedukalt!

Laupäeval, 9. märtsil toimus Viimsi Koolis Hajumaa Kooliteatrite Festival, mis lõppes Viimsi Koolile üliedukalt. Gümnaasiumi arvestuses sai Viimsi Kooli näitetrupp K.O.K.K  etendus "Klaar" Grand Prix. Trupi juhendaja Eva Kalbus pärjati parimaks lavastajaks ning Karl Koost parimaks meesnäitlejaks. Näiteringi Eksperiment etendus "Kas nii me olemegi?" pärjati I laureaadi tiitliga. Merli Kesküla sai eripeemia dramaturgilise mitmetasandilisuse eest etenduses K.O.K.K (Eksisteerimise ABC). Põhikooli vanusegrupis tunnistati parimaks lavastajaks näiteringi Eksperiment juhendaja  Külli Täht ning K.O.K.K. etendus "Elu ei saa nii põnev olla?" pärjati II laureaadi tiitliga. Hans Joosep Hanson (Eksperiment) sai näitleja eripreemia. Lisaks sai kogu Eksperimendi trupp eripreemia ühishingamise ja ansamblimängu eest.  Algkooli vanuserühmas sai Viimsi Kooli algklasside näiteringi etendus Kui need kooliseinad võiksid rääkida I laureaadi tiitli. Näiteringi juhendajateks on Elle Toper, Age Toomsalu ja Maido Saar. Palju õnne kõikidele Viimsi Kooli näitetruppidele! Festivalipilte näed siit (täpsem info piltide kohta allpool):

Väikeses majas toimunud festivali pilte näed siit:

Slaidiprogrammis näeb ekraanisuuruseid pilte. Originaalsuuruses piltide allalaadimiseks kliki fotole,
pildi alla ilmub albumi nimi, fotode arv ja link "Valikud". "Valikute" alt saab võtta "Laadi alla täissuuruses".

Fotode kasutamisel palun märkida foto autor:
"Foto: Mart Hindreus"

Gümnaasiumi astme riigifestival toimub 12.-14.aprillil Jõgeval ning sinna läheb Harjumaad esindama Viimsi Kooli näitetrupp K.O.K.K. etendusega "Klaar".