Külli Tähe teatriõpilased osalesid emakeelepäevale pühendatud luuleklippide tegemisel ETVs

Pühapäeval, 17. märtsil kell 19.45 läheb ETV2-s eetrisse emakeelepäevale pühendatud neljaosaline saatesari "Eesti keel maailmas". Saadete vahel näidatakse luuleklippe, mille esitasid Viimsi Kooli õpilased Aleks Paul Pukk, Emil Orub, Grete Jürgenson, Kristin Västra, Marianne-Liisa Ojang, Heleriin Lass ja Hans Joosep Hanson. Luuletusi käisid õpilased ETV stuudios lugemas teisipäeval ning saate toimetus oli äärmiselt üllatunud, kui professionaalselt õpilased tööd tegid. Tihti said õpilased ühe korraga luuletuse salvestatud, kuigi isegi professionaalsetel näitlejatel kulub selleks vähemalt paar duublit. Nii mõnelegi noorele soovitati pärast kooli lõpetamist ETV-sse tööle tulla! Toreda pakkumise ETVsse luuletusi lugema minna sai noorte juhendaja Külli Täht pärast seda, kui näitetrupp Eksperiment oli mitmetel teatrifestivalidel edukalt esinenud ning nii mõnelegi erialainimesele silma jäänud.