Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Keskkonnaalaste uurimistööde konkurss

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga korraldas üleriigilise keskkonnaalaste uurimistööde konkursi, mille eesmärgiks on innustada õpilasi märkama ja põhjalikumalt uurima neid ümbritsevat keskkonda. Põhikooli ja gümnaasiumi astme 10 parema töö autorid esinevad ettekandega 15. märtsil toimuval konverentsil Haridus- ja Teadusministeeriumi saalis. Konkursi lõppvooru jõudis Viimsi Kooli 12B klassi õpilase Martin Küla uurimistöö teemal „Katalüsaatori mõju mootorsõiduki heitgaasis sisalduvate saasteainete heitkogustele“ (juhendaja Peeter Sipelgas). Konverentsil hindab komisjon autorite esitlust ja esinemisoskust, küsimustele vastamist ja töö sisukust. Hindamiskomisjoni hinnetele liidetakse retsensentide hinded ja saadud punktide alusel antakse välja auhinnad. Žürii valib välja kuni kaks paremat tööd, mis esindavad Eestit 2013. aastal Türgis toimuval rahvusvahelisel keskkonnaprojektide olümpiaadil INEPO.