Võistlusel "British Studies" said Viimsi Kooli õpilased III koha

Reedel, 8. märtsil osalesid kuus 10. klassi õpilast kahe võistkonnana Pärnu Ühisgümnaasiumi korraldatud võistlusel "British Studies".  Võistlus koosnes kahest osast: oma kõne/luuletuse esitamine ja viktoriinis osalemine. Põhjalikus ja keerulises viktoriinis saavutas meie võistkond koosseisus Britha-Ly Rumma (10A), Kristi Kallas (10A) ja Berit Sootak (10A) 18 võistkonna hulgas III koha. Võistkonna juhendaja oli Merike Kaus. Teine võistkond koosseisus Kaisa Junninen (10A), Kiur Olaf Sild (10B) ja Robin Siimann (10B) jäi jagama 13.-14. kohta.

Võistluseks oli eelnevalt ette valmistatud kõne ja luuletus teemal "Ood kuningannale", mis pühendatud Elisabeth II 60. aastapäevale kuningannana. Õpilased olid eelnevalt teinud ka eeltööd kolmel teemal: Londoni olümpiamängud, biitlid ja James Bondi filmid.