Näitering K.O.K.K oli Saaremaa Miniteatripäevadel väga edukas!

16.-18. märtsil osales Viimsi Kooli näitering K.O.K.K Saaremaa Miniteatripäevadel. Lavastusele „Klaar“ omistati laureaadi tiitel, Karl Koost sai näitlejapreemia ning Eva Kalbus valiti parimaks juhendajaks.  Žürii tagasiside oli äärmiselt positiivne: „Väga orgaaniline ja loomulik mängimine. Näitlejate lavaline kohalolek ja konsentratsioon olid võimsad. Vaheklipid lõhkusid meeldivalt ära sellele eale tüüpilise fataalse otsingu. Karakterid värvikad ja toredad: kogu trupp andekas!“ Trupp tegi koostööd Tallinna 32. Keskkooliga. Viimsi Koolist mängisid lavastuses Karl Koost, Karl Voo ja Grete Jürgenson. Fotosid festivalist saab vaadata siit:

Žüriisse kuulusid Jaak Allik, Tõnis Kipper, Gerda Kordemets, Kersti Kreismann, Alo Kurvits, Tiina Luks, Mele Pesti, Indrek Saar ja Viljar Aro.