Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilaste Teadusliku Ühingu aastakonverents 2013

Kutsume kõiki teadushuvilisi noori osalema Õpilaste Teadusliku Ühingu (ÕTÜ) 9. aastakonverentsil, mis toimub 26-27. aprillil Narvas Tartu Ülikooli Narva kolledžis.
Huvitavat tegevust jätkub kaheks päevaks.

Reedel, 26. aprillil leiab aset õpilaste teadustööde riikliku konkursi ning tervishoiu ja meditsiinialaste teadustööde konkursi auhindade üleandmine. Järgneb plenaarsessioon, kus saavad sõna nii õpilaste teadustööde konkursi parimad kui tegevteadlased. Õhtul toimub külaskäik Narva Muuseumi, kus leiab aset ka pidulik õhtusöök.
Laupäeval, 27. aprillil on kavas paralleelsessioonid naturalia et realia ja humaniora et socialia teemadel. Oma uurimistöid tutvustavad õpilaste teadustööde konkursil silma paistnud õpilased.

Pärastlõunal saab osaleda retkedel Ida-Virumaa teadus- ja kultuurimaastikul.
Konverentsile väljuvad tasuta bussid Tallinnast ja Tartust. Samuti on korraldatud kohapealne majutus.
Lisainfo ja konverentsile registreerimine veebilehel:

Registreerimise tähtaeg on 19. aprill 2013.