Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

6. klassid osalesid inglise keele võistlusel "Spelling bee"

Kolmapäeval, 3. aprillil toimus koolis 6. klasside inglise keele võistlus "Spelling bee". Osalesid kõikide 6. klasside võistkonnad.  Väga tasavägise ja lisaaega nõudnud võistluse tulemusena võitis 6F klassi võistkond koosseisus Ragnar-Markus Manitski, Georg Grossthal ja Sander Moppel. II ja III kohta jäid jagama 6B, kuhu kuulusid Kristjan Pekk  ja Kevin Omelin ning 6E koosseisus Janar Velleste, Kevin Karl Männiste ja Henri Erke Kaup. Võistluse korraldas õpetaja Mirjam Mätlik.

Võistluse esimeses osas tuli kuuldud sõnu tähthaaval öelda, teises osas sõna hääldusmärkide järgi tuvastada.