Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

SA Viimsi Keskkooli Fond valis välja rahastatavad projektid

Veebruari alguses kuulutas SA Viimsi Keskkooli Fond välja konkursi, mille abil oli  Viimsi Kooli töötajatel, õpilastel, lapsevanematel ja vilistlastel võimalik  taotleda Viimsi Kooli Fondist raha vähemalt üht klassiastet kaasava projekti läbiviimiseks. Tingimuseks oli asjaolu, et projekt peab toetama üht järgmistest tegevustest: õppekava rakendustegevus; sporti ja tervist edendav tegevus; kultuuritegevus. Toetuste läbivaatamine toimus kahes voorus ning valiti välja projektid, mida fond rahaliselt toetab.  Komisjoni kuulusid: fondi juhatuse liige, üks esindaja igast õppetoolist, kaks  õpilasesinduse esindajat ning üks hoolekogu liige. Toetatud projektide nimekirja leiad siit:

1) Loengud 6. klassi õpilastele sigarettide ja mokatubaka kahjulikkusest ( Merit Eskel)

2) Seksuaaltervise loengud 7.  klassidele (Merit Eskel)

3) Kohtumine lastekirjanik Mika Keräneniga - 3. klassid (Aime Miil)

4) „Minimiss“ 3. ja 4. klassid (Krete Kuusman)

5) Väikese maja õuesõppepäev - säästev eluviis  (Eva Link)

6) Projekt  „Giidiga ja giidina vanalinnas“ 10. klassid (Ingrid Hermet)

7) 11. klassi keelesuuna õpilaste õppereis Prantsusmaale (Ingrid Hermet)

8) Kadrioru Kunstimuuseumi näituse külastus 11. klassid / vene kunsti tutvustus (Veronica Kosenkranius)

9) Isadepäevale pühendatud “Sportlik perepäev“ 1.-6. klassid,  väike maja (Epp Orula)

10) Viimsi Keskkooli Õpilaskokk 2013 (Kairy Nahkur).

Toetused olid kokku suuruses 1500 eurot, osasid projekte toetati täielikult , teisi aga osaliselt.