Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli õpilased olid saksa keele olümpiaadil väga tublid!

Neljapäeval, 11. aprillil toimus saksa keele (B-keele) olümpiaad. Viimsi Kooli õpilased esinesid väga tublilt.
Aasa Marta Kaasik 6E 6.-7.koht (juhendaja Jaanika Sarv), Marianne Liisa Ojang 6D 2. koht (juhendaja Jaanika Sarv), Martin Paldermaa 6B 3. koht (juhendaja Jaanika Sarv), Sten-Jan Sarv 7E  2.-3.koht (juhendaja Jaanika Sarv), Hans Kasepõld 7E 5.-6. koht (juhendaja Jaanika Sarv), Annette Maria Rennit 8E 4. koht (juhendaja Jana Saksing), Mihail Lustin 8E 7. koht (juhendaja Jana Saksing), Rašad Nadžafov 9D 3. koht (juhendaja Jana Saksing), Maria Helena Vallikivi 9C 8. koht (juhendaja Jana Saksing).