Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Teadmiskeskus
Millega tegu?
Olümpiaadid
Koostöö ülikoolidega
Õppimisvõimalused
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

  Otsing
Täppisotsing  

Tallinn Summer School

Sel suvel pakume gümnaasiumiõpilastele võimalust osaleda ka Tallinn Summer Schooli pakutavatel kursustel. Valikus on kolm kursust, igale kursusele anname ära ühe tasuta koha.
Tallinn Summer School on rahvusvaheline suvekool, mille õpilased ja õppejõud tulevad kokku erinevatest kohtadest üle maailma. Intensiivse kursuse jooksul toimub lisaks õppetööle ka erinevaid vaba aja tegevusi, mille tulemusena tekib õpilastel rahvusvaheline sotsiaalvõrgustik ning ühtlasi arendab see tugevalt nende inglise keele oskust. Kursused annavad hea ettekujutuse sellest, mis tunne oleks õppida välismaal, kuid nüüd tuleb see kogemus õpilastele koju kätte.

Kolm kursust, millele tasuta kohta pakume, on
vene keel (5 ECTS*, tavamaksumus 390€). Lisainfo kursuse kohta: http://summerschool.tlu.ee/russian-language/  
inglise keel (3 ECTS*, tavamaksumus 300€). Lisainfo kursuse kohta: http://summerschool.tlu.ee/english-language/ , ja
filmikursus (4 ECTS*, tavamaksumus 590€). Lisainfo kursuse kohta http://summerschool.tlu.ee/digital-filmmaking/  

Kõikidel kursustel toimub õppetöö inglise keeles! Osalemiseks ei ole vaja eelteadmisi vene keelest või filmitegemisest. Ka inglise keele kursus sobib algajatele, kuid moodustatakse tasemegrupid ka edasijõudnutele.
Kursused toimuvad 15. juulist 2. augustini Tallinnas.
Lisainfot kursuste kohta saab nende veebilehtedelt, Facebookist või kirjutades oma küsimus aadressile akadeemia at tlu dot ee.

Kursustel osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui saata hiljemalt 1. maiks 2013 motivatsioonikiri e-posti aadressile kadrie at tlu dot ee või akadeemia at tlu dot ee. Kolm noort saab tasuta osa võtta ühest Tallinn Summer School kursusest!

Motivatsioonikirja pikkus võiks olla orienteeruvalt üks A4.

*ECTS on rahvusvaheline termin EAP ehk ainepunkti kohta. Need saab ülikooli astudes üle kanda ja õpingute jooksul ära kasutada.


Rõõmsate kohtumisteni Tallinna Ülikoolis!