Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kingi raamatukogule raamat - 23. aprill on Raamatu ja roosi päev

Teisipäeval, 23. aprillil tähistatakse Raamatu ja roosi päeva. Viimsi Koolis juba toredaks traditsiooniks kujunenud päeval on kõikidel soovijatel võimalik kinkida kooli raamatukogule raamat. Oodatud on lasteraamatud ja teatmeteosed, mis on hästi hoitud. Kõigil kinkijail on võimalus raamat märgistada päevatempli ja oma allkirjaga. Meie täname teid roosiga. Kell 11.55 – 12.20 toimub raamatukogus õpituba „Meisterdan ise roosi“. Lisaks veel põnevat vaatamist ja lugemist. Tule raamatukokku!

1930-ndatel aastatel tuli ühele Barcelona raamatukaupmehele romantiline idee, mille abil suurendada raamatumüüki ja parandada kirjanduse tundmist: Kataloonia kaitsepühaku Püha Jüri päeva hakati tähistama Raamatu ja roosi päevana, mil mees kingib naisele roosi ja naine mehele raamatu. 1995. aastal kuulutas UNESCO Kataloonia raamatu- ja roosi päeva rahvusvaheliseks raamatu ja autoriõiguste päevaks. 23. aprill on ka V. Nabokovi ja H. Laxnessi sünniaastapäev.

Viimsi Kooli raamatukogu