Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Lõppesid koolisisesed mälumängumeistrivõistlused!

Esmaspäeval, 22. aprillil jõudsid lõpule 8.-12. klasside koolisisesed mälumängumeistrivõistlused. Igal õppeveerandil toimus üks voor, kus kolmeliikmelistele võistkondadele esitati 45 küsimust erinevatest valdkondest. Nelja vooru tulemuste põhjal selgitati välja kolm paremat põhikooli ja keskkooli võistkonda. Põhikooli vanuseastmes jagunesid kohad järgmiselt: 1. koht 9A (Steven Siht, Lilith Napp ja Evely Lass 95 punkti). 2. koht 8C (Katariina Kaleininkas, Ann-Katriin Kelder, Merilyn Sepp 77 punkti). 3. koht 9A (Ingrid Kirp, Sandra Sarv, Oskar Soop 70 punkti). Keskkooli vanuseastmes olid kolm paremat võistkonda: 1. koht 12B (Hardi Peeter Anier, Karl Voo, Sander Tõniste 99 punkti). 2. koht 10B (Kiur Olaf Sild, Kristian Raus, Kermo Aruoja 95,5 punkti). 3. koht 11A (Mariella Tedremäe, Katriin Raap, Elina Setkina 90 punkti). Suur tänu kõikidele osalejatele ja kohtumiseni järgmisel hooajal!

Tulemuste tabel:

Võistlusel küsiti küsimusi järgmistest valdkondadest: loodus, ajalugu, sport, geograafia, teadus ja tehnika, meelelahutus, poliitika ja majandus, teater, muusika, kunst ja kirjandus.