Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli käsitööõpetajad tänavad kõiki lahkeid annetajaid!

Viimsi Kooli käsitööõpetajad tänavad kõiki lahkeid annetajaid, kelle kaasabil on õpilastele loodud võimalusterohke õpikeskkond. Hiljuti kinkis lapsevanem Kati Kippasto koolile juurdelõikuslaua, suurel hulgal kangaid ning õmblustarvikuid. Loovuse arendamiseks ning tundide põnevamaks ja mitmekesisemaks muutmisel on suure panuse andnud firma Borg ja Mart Jõhvikas, Baltika ja Pille Nilp, Coats Eesti AS,  moekunstnikud Tiina Tiitus ja Kai Saar ning eraettevõtja Maris Kull. Palju kangaid on annetanud õpetaja Eva Veeber ning lapsevanem Marika Sauga. Ingrit Toomtalu abiga on lahenduse saanud meisterdamis- ja lõikepaberi mured. Palju on ka anonüümseks jäänud annetajaid, kellelt on käsitööklassi jõudnud pakikesed erinevate töövahenditega. Lisaks käsitöötundidele on koolile annetatud kangastest abi saanud ka kooli näite- ja huviringid, noorte moeüritus "Moeaken" ning Viimsi Kooli väikese maja (Karulaugu hoone) raamatukogusse on  meisterdatud istumispadjad. Aitäh teile!