Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli vilistlasel Sandra Sentjurinil ilmus esimene kokaraamat

Viimsi Kooli vilistlane (lõpetas kooli 2012. aastal) Sandra Sentjurin avaldas sel nädalal oma esimese kokaraamatu "Magustoitudega ümber maailma. Lihtsaid hõrgutisi 80 riigist." 2012. aastal valiti Sandra blogi aasta parimaks uustulnukaks. Palju õnne kogu koolipere poolt! Kuidas tulihingeline tantsufänn kokanduse juurde jõudis, loe siit:

"Alustasin tantsimisega juba väga noorelt ning 15 aasta jooksul olen läbi proovinud pea kõik erinevad stiilid. Viimased aastad jäin pidama tänavatantsu juurde, jagades oma teadmisi ka treenerina. Tänu tantsimisele olen saanud väga palju mööda maailma ringi reisida ning viimased aastad kuulusin Oslos tegutsevasse rahvusvahelise taustaga tantsugruppi. See andis võimaluse veelgi rohkem erinevaid kultuure inimeste näol avastada. Ühel hetkel tundsin, et ei jaksa enam- olin läbi nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Naljatan siiani, et pealt näha noor tüdruk, kuid liigesed nagisevad kui 70ne aastasel. Ühel hetkel tundsin, et vajan elus kannapööret. Kuna terve minu emapoolne suguvõsa koosneb suurepärastes kodukokkadest, siis ei tulnud üllatusena, et ka mina toidumaailmast sügavamalt huvituma hakkasin, eriti köitsid mind aga magusad road. Minu jaoks on magustoitudes midagi erilist. Miks muidu serveeritakse magusat just õhtusöögi lõpus? Millegipärast tundub mulle, et magus maailm esitab suurema väljakutse kui soolane. Ja just väljakutsed on need, mis mind paeluvad".

Sandra Sentjurini blogi valiti läinud aasta blogide hulgast parimaks uustulnukaks: