Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Ideelaat "Elu koolis koos Tiigriga"

Ideelaat on traditsiooniline Tiigrihüppe sündmus, mis toimub 9. mail Tallinna Lauluväljakul kl 10.00 - 17.00
Külastajad saavad uurida-vaadata-näpuga katsuda erinevaid koolides kasutatavaid tehnoloogilisi seadmeid ja õppevahendeid. Õpetajad saavad kindlasti mõtteid, mida oma ainetunnis kasutada võiks, kuidas integreerida erinevaid õppeaineid ning arendada laste loovat mõtlemist. Koolijuhid näevad, mida teistes koolides tehakse ja saab kasutajatelt nõu küsida, mida oma koolis rakendada võiks. Toimuvad praktilised õpitoad ja huvitavad ettekanded. Lapsevanemad saavad nõu küsida, millised on head veebipõhiseid harjutused ja õppevahendid lapse õpitegevuse toetamsieks ning kust neid leida.
Täpsem info: http://www.tiigrihype.ee/et/ideelaat-elu-koolis-koos-tiigriga