Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Võimlemisvõistluse Miss Graatsia võitsid 6B ja 7A

Kolmapäeval, 15. mail 7. tunni ajal said kõik huvilised vaadata  6.-7. klasside tütarlaste võimlemiskavasid. Kavade hindajateks olid kehalise kasvatuse naisõpetajad ning Saara Samantha Steinberg ning Camilla Saar. 6.-7. klasside tütarlaste võimlemisvõistluse Miss Graatsia võitis 6.klasside arvestuses 6B, II koha saavutas 6C ja III koha 6F klass. 7. klasside arvestuses läks esikoht klassile 7A, II koha sai 7B ja III koha 7E, kes sai ka parima kostüümi eriauhinna. Palju õnne! Suur tänu abi eest ürituse läbiviimisel Lauri Pihlakule, Grete-Ly Valingule ja kõikidele kehalise kasvatuse õpetajatele.