Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

3. juunil toimub Viimsi Koolis valla transporditeemaline infotund

Esmaspäeval, 3. juunil kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja aulas Viimsi valla transporditeemaline infotund, kuhu on oodatud kõik lapsevanemad. Infotunnis tutvustab Harjumaa Ühistranspordikeskuse esindaja käesoleva aasta sügisest planeeritavaid muudatusi Viimsi valla siseliinidel ning Randvere ja keskuse piirkonna ühistranspordivõrgu korraldust alates käesoleva aasta septembrist. Transporditeema vallas on päevakorda kerkinud seoses uue õppehoone avamisega Randveres, suurenenud õpilaste arvuga ning vajadusega korraldada käesoleva aasta sügisest Viimsi valla sisetransporti idaranniku ning keskuse piirkonna suunal. Olete väga oodatud!